KONST / Litografier / Färglitografi 10928081
*
nr 1092 8081
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Eva Ljungdahl (f. 1946), EA 3/6, bladets mått: 36x32
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:17:27
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29
*
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
nr 1092 8081
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Eva Ljungdahl (f. 1946), EA 3/6, bladets mått: 36x32
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29



